Wambrook Waddle results

 

Name

Surname

Age

M/F

School

Finish position

Race Number

Time

Louis

Dann-Dumousseau

9

M

Buckland St Mary

1

15

00:08:27

Ben

Price

11

M

Axe Valley

2

43

00:08:35

Finlay

Downe

9

M

Tatworth

3

33

00:08:50

Hayden

Hull

11

M

Tatworth

4

10

00:09:06

Chloe

Pring

11

F

Tatworth

5

52

00:09:19

Henry

Birchall

8

M

Mrs Ethelstons

6

62

00:09:20

William

Birchall

7

M

Mrs Ethelstons

7

63

00:09:21

Josias

Drew

8

M

Stockland

8

59

00:09:25

George

Paris

12

M

Stockland

9

68

00:09:26

Riley

Hull

8

M

Tatworth

10

11

00:09:39

Isaac

Paris

8

M

Stockland

11

67

00:09:40

Isaac

Henley

10

M

Combe St Nicholas

12

4

00:09:51

Lola

Podberry

10

F

Tatworth

13

1

00:10:09

Hannah

Hill

9

F

Buckland St Mary

14

28

00:10:19

Freya

Podbery

8

F

Stockland

15

57

00:10:24

William

Lees

10

M

Redstart

16

13

00:10:27

Cian

Brown

8

M

Stockland

17

35

00:10:46

Harvey

Burrough

10

M

All Saints Primary

18

9

00:10:50

Joseph

Cashin

9

M

Buckland St Mary

19

19

00:10:51

George

Criddle

9

M

Buckland St Mary

20

38

00:10:52

Riley

Podbery

6

M

Stockland

21

58

00:10:53

Mac

Clayton

10

M

Redstart

22

21

00:11:05

Lily

Farmer

11

F

Buckland St Mary

23

32

00:11:08

William

Perry

6

M

Chard

24

25

00:11:09

Jessie

Reeve

9

F

Chardstock

25

47

00:11:17

Harry

Criddle

10

M

Buckland St Mary

26

37

00:11:19

Aiden

Reeve

7

M

Chardstock

27

46

00:11:22

Scarlett

Eames

7

F

Chard school

28

61

00:11:26

Kera

Parsons

8

F

Chardstock

29

45

00:11:27

Bodie

Blake

8

M

Trinity Teignmouth

30

56

00:11:30

Lottie

Drew

6

F

Stockland

31

60

00:11:33

Bertie

Booker

6

M

Stockland

32

27

00:11:34

Archie

Paris

5

M

Stockland

33

66

00:11:40

Luc

Brown

6

M

Stockland

34

34

00:11:45

Tasha

Churchill

10

F

Marshwood

35

44

00:11:54

Zachary

Smith

10

M

Redstart

36

6

00:11:55

Thomas

Tolley

7

M

Buckland St Mary

37

20

00:12:04

Emily

Retter

10

F

Buckland St Mary

38

49

00:12:08

Tarryn

Smith

11

F

Upottery

39

12

00:12:13

Wesley

Burrough

12

M

Colyton Grammer

40

8

00:12:18

Issy

Perry

9

F

Henford School

41

24

00:12:20

Tabatha

Thompson

6

F

Stockland

42

2

00:12:26

Matilda

Clayton

8

F

Redstart

43

22

00:12:31

Daisy

Clayton

8

F

Redstart

44

23

00:12:32

Amy

Gerrard

14

F

Axe Valley

45

17

00:12:34

Isabella

Slade

8

F

Buckland St Mary

46

29

00:12:35

Oliver

Triner

6

M

Stockland

47

51

00:12:48

Gracie

Blake

6

F

Trinity Teignmouth

48

55

00:13:02

Carly

Retter

8

F

Buckland St Mary

49

50

00:13:13

Mary

Farmer

8

F

Buckland St Mary

50

31

00:13:17

Grace

Farmer

9

F

Buckland St Mary

51

30

00:13:18

Maia

Henley

12

F

Holyrood Academy

52

5

00:13:26

Cameron

Adams

13

F

Holyrood Academy

53

40

00:13:31

Amy

Mclean

9

F

Uplyme

54

7

00:13:48

Ellie

Birchall

5

F

Mrs Ethelstons

55

64

00:13:49

Hannah

Wells

10

F

Tatworth

56

39

00:13:55

Tom

Page-Turner

5

M

Stockland

57

70

00:14:09

Jessica

Horrocks

9

F

Chardstock

58

73

00:14:48

Oliver

Wells

7

M

Tatworth

59

41

00:14:49

Evangeline

Edmunds

7

F

Buckland St Mary

60

72

00:15:06

Gabrielle

Price

8

F

St Andrews Chardstock

61

42

00:15:08

Keiran

Whitelaw

7

M

Buckland St Mary

62

48

00:15:19

William

Thompson

4

M

Stockland

63

3

00:15:25

Charlie

Greenway

14

F

Holyrood Academy

64

16

00:15:31

Bethany

Gillingham

14

F

Holyrood Academy

65

18

00:15:32

Romilly

Page-Turner

6

F

Stockland

66

69

00:16:00

Misha

Lanham

9

F

Buckland St Mary

67

71

00:16:12

Bea

Lees

8

F

Redstart

68

14

00:16:30

Arabella

Booker

3

F

Stockland

69

26

00:16:50

Alfie

Patch

6

M

Buckland St Mary

70

53

00:17:08

Rachel

Auton

45

F

Buckland St Mary

71

65

00:17:10

Abigail

Davis

4

F

Avishayes

72

36

00:20:12









Ryan

Patch



DNS


54